MojWindows

Slovenská divízia Xbox ohlásila akciu na konzolu Xbox One S, v rámci ktorej má byť v počas marca dostupná v predaji za doteraz najnižšiu cenu.

Časovo obmedzená akcia pobeží iba u vybraných obchodných partnerov od 19. – 31.3. alebo do vypredania zásob a platí na všetky balenia konzol Xbox One S 500 GB a Xbox One S 1 TB, okrem balenia s hrou Sea of Thieves, v predaji za odhadovanú maloobchodnú cenu 199 €, resp. 259 €.

Balenia obsahujú konzolu Xbox One S s pevným diskom s kapacitou 500 GB alebo 1 TB, bezdrôtový ovládač Xbox, zlaté členstvo v službe Xbox Live na 14 dní a mesačné predplatné služby Xbox Game Pass, ktorej ponuka zahŕňa viac ako 100 hier vrátane herných trhákov. Členovia tejto služby takisto získajú prístup k všetkým novinkám od Microsoft Studios v deň ich premiéry vrátane Sea of Thieves, State of Decay 2 a Crackdown 3.

Náš tip
Xbox Game Pass ponúkne herné exkluzivity od Microsoft Studios priamo v deň ich vydania
16.03.2018
  • Maroš Kuric

    Znižujú jeny už aby len vypredali zásoby 🙂 ale ak by niekto chcel novú konzolu tak určite by som neodporúčal One S ale rovno One X 🙂 možno už o rok na one S nebudú vychádzať hry a hráči budú nútený si kúpiť novšiu konzolu a takto aspoň ušetria lebo One X si ešte nejaký čas udrží cenu 🙂 kým nepríde Sony s niečím lepším samozrejme 🙂 potom cena začne klesať a pol roka alebo rok na to Microsoft oznámi novú konzolu atď. 🙂 proste sa už nevyplatí podľa môjho názoru investovať do One S 🙂

    • Miroslav Mudroň

      Ono pri výbere dosť zaváži aj to, či má človek 4K TV s HDR, kedy sa mu skutočne oplatí zainvestovať a ísť rovno do One X, ako aj to, či ide o náročnejšieho hráča, ktorý musí mať to najlepšie alebo to chcel len na občasné hranie a príliš si nepotrpí.

+