MojWindows

Už iba pár týždňov nás delí od vydania hry Halo Wars 2, ktorá vychádza 21. februára (v piatok 17. februára pre majiteľov Ultimate Edition). Ešte pred jej premiérou vám chcú Xbox a 343 Industries ukázať, čo vás čaká a neminie prostredníctvom úplne novej ukážky, ktorú má na svedomí štúdio Blur.

Oboznámenie s Halo Wars 2 v skratke

Pokiaľ nie ste oboznámení s Halo Wars 2, nasledujúce riadky vám ju priblížia. Kapitán Cutter a jeho odvážna posádka lode UNSC Spirit of Fire dosiahla Pyrrhovo víťazstvo na konci Halo Wars a po 28 rokoch sa preberá z kryospánku na orbite veľmi známej stavby Predchodcov (Forerunners). Po vyslaní Sparťanov, aby preskúmali núdzový signál, sa posádka stretá s Atrioxom – mimoriadne nebezpečným nepriateľom, ktorý je rovnako inteligentný ako je silný. Pre ľudstvo predstavuje smrteľné nebezpečenstvo, a je iba na vás, aby ste jeho a organizáciu s názvom Vyhnanci (Banished) zastavili.

Halo Wars 2 je okrem robustnej kampane nabitá aj súborom režimov pre viacerých hráčov, ktoré sú určené pre všetkých bez rozdielu skúseností so žánrom real-time stratégií (RTS). Budujte svoju základňu, zostavte armádu a bojujete o nadvládu na mapách v režime Domination. Overte vašu stratégiu sólo alebo spolu s priateľmi proti umelej inteligencii v režime Skirmish. Bojujte so súperom o udržanie čo najväčšieho počtu základní v časovo obmedzených súbojoch v Stronghold. Bojujte o život, až kým nezostanete jediní na bojisku v Deathmatch alebo skočte rovno do akcie v Blitz, v úplne novom režime pre viacerých hráčov s budovaním balíčka kariet.

Náš tip
Microsoft zverejnil požiadavky PC verzie Halo Wars 2, pobeží aj na starších počítačoch

Xbox Play Anywhere a živý prenos pri príležitosti vydania hry

Nezabudnite, že Halo Wars 2 je hrou z programu Xbox Play Anywhere. Kúpou digitálnej verzie pre Xbox One alebo Windows 10 získate tú druhú bez ďalších poplatkov. A nezabudnite si naladiť 16. februára živé vysielanie z 343 Industries, ktoré sa bude konať pri príležitosti vydania hry.

08.02.2017

+