MojWindows

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Banskej Bystrici do ďalšieho mesta na Slovensku. Už túto sobotu, 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Medzi vystavovateľmi nebude chýbať ani značka Creative, ktorá ukáže novinky vo svojom portfóliu.

Kvalitné slúchadlá od Creative

Naživo si budete môcť pozrieť bezdrôtové športové slúchadlá Outlier Air Sport, ktoré už otestovali kolegovia z MojAndroid.sk. Páčila sa im kvalita spracovania, výborný zvuk a skvelá výdrž. Okrem týchto slúchadiel budú k dispozícii napríklad aj slúchadlá SXFI Air so skvelým zvukom.

Ide o bezdrôtové slúchadlá na uši, ktoré navyše ponúkajú slot na pamäťovú kartu, a tak sa z nich môže stať MP3 prehrávač. Chýbať samozrejme nesmie ani aplikácia, pomocou ktorej si slúchadlá nastavíte presne podľa svojich požiadaviek.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Košiciach!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu, 26. októbra v Košiciach. Okrem spoločnosti Creative, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! 🙂

22.10.2019

+