MojWindows

Kancelária spoločnosti Microsoft v Bratislave patriaca pod česko-slovenskú pobočku má nového konateľa. Ondřeja Novodvorského vystriedal od decembra Ján Adamec (52). Do Microsoftu Slovakia nastúpil v septembri 2018 na pozíciu Riaditeľa pre štátnu správu, v ktorej bude aj naďalej zodpovedný za starostlivosť o zákazníkov z oblasti verejného sektora.

„Lákala ma možnosť stať sa súčasťou jednej z najlepších IT firiem na svete a možnosť zúročiť predchádzajúce skúsenosti v pomoci zákazníkom v digitálnej transformácii a ich migrácii do cloudu,“ hovorí Ján Adamec.
Absolvent Slovenskej technickej univerzity v Bratislave má 25-ročnú skúsenosť z riadiacich pozícií v predaji biznis zákazníkom v spoločnosti Slovak Telekom. Podieľal sa na všetkých zásadných zmenách spoločnosti od predaja strategickému investorovi, cez integráciu pevných a mobilných služieb až po budovanie b2b segmentu, vrátane transformácie na plnohodnotného ICT poskytovateľa. Ján Adamec vo voľnom čase rád cestuje a fotografuje, pred nástupom do Microsoftu osem mesiacov cestoval po svete od Japonska po Island.
07.01.2019

+