MojWindows

Tento týždeň si ADATA pre zákazníkov nepripravila nové produkty z oblasti pevných či externých diskov, ako to býva vo väčšine prípadov. Namiesto toho rozširuje svoju ponuku príslušenstva zo série XPG, ktorá je orientovaná primárne na členov hernej komunity.

Herná klávesnica XPG INFAREX K10

Klávesnica K10 ponúkne deväť režimov LED podsvietenia, podporu technológie anti-ghosting pre istejšie stisnutie klávesov a ergonomické tlačidlá. 

Hráči si môžu vybrať vzor blikania, ktorý najviac sedí k práve spustenej hre, pričom siahnuť môžu po efektoch:  plávajúce svetlo, dýchanie, blikanie siedmimi farbami, prepínané statické svetlo, šesťfarebné dýchanie, červeno-biele dýchanie, červeno-biele blikanie, biele osvetlenie a biele dýchanie.

26 klávesov podporuje technológiu anti-ghosting, takže nedostatočné či chybné stlačenia by mali byť eliminované. Všetky tlačidlá sú navyše ergonomicky zaoblené, takže ich stisk je presnejší a pre prsty komfortnejší.

O pohodlie sa starajú tiež vyhradené klávesy Media Keys slúžiace k rýchlemu nastaveniu hudby, zvuku a ďalších efektov bez toho, aby človek musel opustiť hru a otvoriť akékoľvek nastavenia.

Aby to hráčov kvôli prostému prehmatu nevyhodilo z hry, čo by ich hernú postavu mohlo stáť život, prítomný je aj režim pre ignorovanie stlačení kláves systému Windows.

Herná myš XPG INFAREX M20

Nová herná myš vybavená spínačmi OMRON so životnosťou až na 20 miliónov zopnutí, tlačidlom pre prepínanie citlivosť myši v piatich krokoch medzi 400 DPI do 5 000 DPI a RGB efektom dýchania v logu XPG.

K tomu sa pripájajú dizajnové bočné pruhy a ergonomický tvar pre pohodlie aj počas tých najdlhších herných aktivít. Vzniknúť tak mala ideálna myška s pohodlným ovládaním a plynulými pohybmi, vhodná pre všetkých hráčov. 

Informácie o cenách a dostupnosti pre náš trh neboli poskytnuté. 

18.12.2018
Zdroj: ADATA

+