MojWindows

Zastúpenie spoločnosti Creative srdečne pozýva všetkých fanúšikov hier, filmov, skutočne dobrého a kvalitného zvuku na jesennú akciu Microsoft Windows Roadshow 2018 do Košíc, ktorá sa uskutoční už v sobotu 27. októbra.

Už tradične sa stretneme v hoteli DoubleTree by Hilton, kde si v stánku Creative budete môcť obzrieť záplavu produktov z rozsiahleho portfólia.

Tešiť sa môžete na kompletný prehľad produktov Creative obohatený o zaujímavé informácie, a to obzvlášť počas prednášky na tému „Zvuk ako má byť pri hrách aj hudbe„.

 

V centre pozornosti sa ocitne nadupaná externá zvuková karta Sound BlasterX G5 pre tých najnáročnejších hráčov, vďaka ktorej svoj herný zážitok dokážete posunúť na úplne iný level. Okrem toho, že si ju otestujete a dozviete sa o nej množstvo zaujímavostí,  navyše ju budete môcť vyhrať v záverečnom žrebovaní.

Keďže k počítačom neodmysliteľné patrí kvalitné hudobné zázemie, na Microsoft Windows Roadshow 2018 nájdete audio produkty všetkého druhu.

Od reproduktorov Creative Nuno, Creative Halo a Creative Chrono, cez vynikajúci soundbar Sound BlasterX Katana a slúchadlá Sound Blaster Jam, Creative Outlier Sports, Sound BlasterX H5 Tournament Edition, až po vychytávky Creative Omni, Creative Aurvana Trio či dokonca zvukové karty Sound BlasterX AE-5 a Sound Blaster Play!3.

Nezabúda sa ani na fanúšikov kvalitného audia, ktorí hľadajú čo najkompaktnejšie produkty. Tí si na svoje prídu vďaka kúskom Creative Nuno micro, Muvo 1c, Muvo 2 a Muvo 2c.

Nezabudnite sa zaregistrovať, aby ste boli zapojení do súťaže! Tešíme sa na vás!

+