MojWindows

Vernosť tradícii, prednášky, prezentácia produktov, či stretnutie všetkých fanúšikov technológií. Aj týmito slovami by sa dala označiť nadchádzajúca Microsoft Windows Roadshow 2018, do ktorej zostáva už len necelý mesiac.

Zatiaľ čo na nedávnej žilinskej akcii sme otestovali úplne nový koncept akcie, v prípade metropoly východu, Košíc, sa vraciame k overenej a dobre zabehnutej Microsoft Windows Roadshow, tak ako ju môžete poznať a máte radi z predošlých rokov.

To znamená, že v sobotu 27. októbra 2018 sa vidíme v známych priestoroch hotela DoubleTree by Hilton, kde bude program prebiehať v pokľudnej atmosfére príhodne rozdelený do viacerých miestností – prednášková sála, herná zóna, priestor na oddych a časť so stánkami plnými produktov.

Bezplatná registrácia na akciu už bola spustená a prebieha až do dňa akcie, teda do 27. októbra, takže ponáhľať sa zatiaľ nemusíte, hoci desiatky z vás už túto možnosť využili, čo nás rozhodne potešilo. Hoci základné informácie už sú k dispozícii, detaily ešte stále ladíme, tak aby sme pre vás pripravili minimálne tak dobrú Microsoft Windows Roadshow ako pred rokom.

+