MojWindows

Posledná tohtoročná Microsoft Windows Roadshow už pomaly klope na dvere a okrem zástupu technologických spoločností sa na vás teší aj slovenské zastúpenie Xbox divízie. Dvere akcie sa otvárajú 15. októbra o 10. hodine v košickom hoteli Double Tree by Hilton. Registrujte sa ešte dnes!

buton-registracia

Navštívte prednášku počas ktorej vám zástupcovia z Xbox divízie priblížia aktuálne systémové novinky pre Xbox One, prevratný program Xbox Play Anywhere, ako aj najnovšie herné pecky. Tešiť sa tak môžete na informácie o závodnej hre Forza Horizon 3, či nadupanej akčnej hre Gears of War 4, ale aj množstve ďalších. Chýbať nebudú ani informácie o tom, čo konzolu Xbox čaká v najbližšej dobe. Aby to nebolo málo, priamo na mieste budete môcť vyhrať vecné ceny, pričom jeden šťastlivec si domov odnesie rovno aj konzolu Xbox One.

Pripravená bude aj samostatná Xbox zóna s desiatkami hrami nabitých konzol Xbox One. Pre fanúšikov virtuálnych, ale aj reálnych koní pod kapotou v Xbox zóne čaká Forza Horizon 3 a legendárny športiak Ford Mustang. Na záujemcov čaká súťaž v tejto horúcej novinke. Zajazdite najrýchlejší čas a vyhrajte adrenalínovú jazdu vo Forde Mustang, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

Registrácia a vstup na Microsoft Windows Roadshow je bezplatná, tak neváhajte a registrujte sa ešte dnes! Vidíme sa čoskoro 🙂

03.10.2016

+