MojWindows

Na Microsoft Windows Roadshow 2016 v Košiciach zavíta aj technológiami nabitý elektromobil Tesla Model S 85. Vyskúšať si ho budete môcť aj vy, už v sobotu 15. októbra v hoteli Double Tree by Hilton, kde vám ukážeme, čo všetko dokáže. A ak sa na vás usmeje šťastie, budete sa môcť na ňom aj previesť, prípadne si ho aj zašoférovať a pocítiť na vlastnej koži, aké to je byť v Tesle.

buton-registracia

Z Bratislavy do Košíc na Tesle

Naša redakcia vyráža na Microsoft Windows Roadshow 2016 z Bratislavy. Do Košíc na nás čaká približne 420 km, pričom dojazd na aute je len 350 km. Preto si na polceste v Banskej Bystrici spravíme krátku zastávku, kde Teslu dobijeme doplna a pokračuje v ceste do hotela Double Tree by Hilton Košice. Otázka ale znie, aký bude zostávajúci dojazd po príchode do hotela?

 

A tu sú už jednoduché úlohy:

  • Tipnite si, koľko km nám zostane dojazd v Tesle, keď dorazíme pred hotel? Jeden z vás, kto si správne tipne dojazd (alebo bude svojim tipom najbližšie), si bude môcť v sobotu na Tesle zajazdiť a zobrať so sebou aj kamošov.
  • Ak nebudete mať šťastie v tipovaní a chcete si zajazdiť, máte aj druhú šancu. V sobotu na akcii si spravte selfie s autom Tesla a zdieľajte ho na svojom profile na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram) s hashtagom #WindowsRoadshow. Jeden z vás, kto bude mať na konci dňa najviac lajkov, získa možnosť odviesť sa z akcie priamo na Tesle.

Partneri akcie a registrácia

Generálnym partnerom akcie Microsoft Windows Roadshow 2016 je spoločnosť Microsoft. Medzi partnerov, ktorí akciu podporujú, patria Acer, Asus, Business Lease, Creative, ESET, Greenway, HP, HTC, Huawei, Lenovo, Nvidia, Office 365 Progamingshop.sk, Samsung, Tatra banka, Tiger Xbox. Tešiť sa tak môžete na veľa zaujímavých produktov. Registrácia na akciu je spustená a je úplne bezplatná. Všetky dôležité informácie o akcii a partneroch, ktorí prídu vystaviť svoje novinky, nájdete na webe www.MojWindows.sk. Bezplatnú registráciu a ďalšie informácie o tejto akcii nájdete na stránke Microsoft Windows Roadshow 2016.

buton-registracia

Za zapožičanie Tesla Mode S85 na Microsoft Windows Roadshow 2016 ďakujeme spoločnosti Business Lease  

10.10.2016

+