MojWindows

Stretnutie fanúšikov Microsoft Windows Roadshow 2016 podporuje aj najväčší mobilný operátor na Slovensku – Orange. Ten preto nebude chýbať ani na akcii v Košiciach, kde pre zúčastnených už dnes ponúka rýchly 4G internet, vďaka ktorému môžu byť doslova #vsadeonline. Začíname už túto sobotu – 15. októbra od 10:00 v hoteli Double Tree by Hilton.

buton-registracia

Orange na akciu prinesie Windows smartfóny Lumia 650 a Lumia 950, ako aj Alcatel Plus 10 – zariadenie 2v1 so zabudovaným LTE modemom a operačným systémom Windows 10. Chýbať nebudú ani technické lahôdky ako smart hodinky značky Vector, ktoré sú kompatibilné s Windows smartfónmi alebo služba Internet do Auta.

Orange je najväčším mobilným operátorom na Slovensku. Svojou mobilnou dátovou sieťou s kombinovaným pokrytím v 3G a 4G sieti pokrýva viac než 95% populácie SR. Vďaka vysokorýchlostnej mobilnej dátovej sieti prináša  svojim zákazníkom užitočné a hodnotné služby, ktoré reagujú na nové potreby ľudí a spájajú ich s tým, na čom im záleží. Zároveň chce, aby boli digitálne služby pre zákazníkov dostupnejšie a zrozumiteľnejšie. Dôkazom tohto nového prístupu Orangeu je nová ponuka paušálov, s ktorými sa Orange rozhodol ešte viac priblížiť potrebám zákazníkov, ako aj nové dátovo orientované paušály Data Max či služba Internet do auta. Vďaka nej sa cesta autom môže zmeniť na cestu plnú zážitkov, keďže umožňuje prenos mobilných dát viacerým používateľom v automobile bez toho, aby si míňali dáta na vlastných zariadeniach, nakoľko sú na internet pripojení prostredníctvom Wi-Fi siete a čerpajú tak jeden objem dát.

orange

Zákazníci majú navyše k dispozícii aj benefity skupinových volaní Navzájom zadarmo, ktoré s obľubou využívajú nielen rodiny. Vzájomné bezplatné volania a správy môžu zákazníci Orangeu získať len tak, bez akejkoľvek viazanosti. Mobilný operátor zvyšuje svojim zákazníkom komfort aj na predajných miestach. Dôkazom toho je nový koncept inšpiratívnych predajní, tzv. Smart stores. Prvú predajňu v tomto koncepte otvoril Orange v Bratislave. Do konca roka 2016 ich plánuje mať celkovo 12.

Tešíme sa na Vás!

Registrácia na Microsoft Windows Roadshow 2016 je bezplatná a pokiaľ sa na akciu zaregistrujete a osobne na ňu aj prídete, budete zapojení do žrebovania o Huawei MateBook, 5x kancelársky balík Office 365, hernú konzolu Xbox One a ďalšie vecné ceny.

13.10.2016

+