MojWindows

Na Microsoft Windows Roadshow do Košíc pozýva aj slovenské zastúpenie spoločnosti Huawei, ktorá okrem iného prinesie aj svoj Huawei Matebook s Windows 10. Akcia štartuje 15. októbra o 10. hodine v košickom hoteli Double Tree by Hilton. Preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes!

buton-registracia

Huawei MateBook

Matebook zaujme svojou hliníkovou konštrukciou, váhou skromných 640 gramov, ale hlavne hrúbkou minimalistických 6,9mm. Matebook je vybavený 12 palcovou dotykovou IPS obrazovkou s rozlíšením 2160 x 1440 bodov, šiestou generáciou procesorov Intel Core m3, m5, prípadne m7, maximálne 8 GB operačnej pamäte a vnútorným úložiskom s kapacitou do 512 GB. Nechýba mu ani najnovší konektor USB type-C, ktorý slúži pre napájanie a dátový prenos. Ďalším ťahákom je aj podpora funkcie Windows Hello pre zabezpečené prihlasovanie pomocou odtlačku prsta. Tá je neštandardne zabudovaná do tlačidla pre ovládanie hlasitosti.

Vyhrajte Huawei MateBook!

Okrem toho, že si na vlastnej koži môžete vyskúšať novinku spoločnosti Huawei vo forme notebooku Huawei MateBook, o ktorom sa okrem iných noviniek dozviete viac aj z prednášky, pripravená je aj súťaž. Navyše ku koncu Microsoft Windows Roadshow 2016 budete mať šancu tento skvelý notebook aj vyhrať!

 

07.10.2016

+