MojWindows

Spoločnosť Lenovo pozýva všetkých záujemcov o zariadenia so systémom Windows na tohtoročnú Microsoft Windows Roadshow, ktorá sa uskutoční 15. októbra v Košiciach. Získate tak možnosť obzrieť a vyskúšať si horúce novinky a dozvedieť sa všetko, čo vás zaujímave, nie len od spoločnosti Lenovo, ale aj ďalších partnerov akcie.

buton-registracia

Registrácia a vstup na Microsoft Windows Roadshow 2016 je úplne bezplatná. Preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes. Spoločnosť Lenovo a tím MojWindows sa na Vás tešia. Vidíme sa 15. októbra od 10:00 v hoteli Double Tree by Hilton v Košiciach.

Tešiť sa môžete na množstvo zariadení, medzi ktorými nebudú chýbať známe konvertibilné notebooky Lenovo Yoga 900 a Lenovo Yoga 900s. Tenké a ľahké konvertibilné notebooky ponúkajú vysoký výkon, špičkovú dotykovú obrazovku a výbornú výdrž. Medzi prvými na Slovensku navyše uvidíte novinku Lenovo Yoga 910, ktorá bola predstavená len nedávno na technologickom veľtrhu IFA 2016!

lenovo-yoga-910

Z veľtrhu IFA 2016 do Košíc zamieri aj prevratná novinka Lenovo Yoga Book, ktorá poriadne rozvírila vody v segmente hybridných zariadení. Ide o tablet, ktorý má dotykovú nielen 10-palcovú obrazovku, ale aj klávesnicu. Konkrétne ide o dotykovú plochu s ktorou je možné pracovať ako s klávesnicou, prípadne do ruky zobrať pero a začať po nej písať, či kresliť.

lenovo-yoga-book-feature-drawing

Pre hráčov sú pripravené produkty série Y. Konkrétne notebooky Lenovo IdeaPad Y700 a Lenovo IdeaPad Y900. Tie okrem nadupaného výkonu, hráčom ulahodia aj svojim vzhľadom a do červena podsvietenou klávesnicou. Pokochať sa budete môcť aj herným desktopom Ideacentre Y900 s procesorom Intel Core i7 šiestej generácie, maximálne 64 GB operačnej pamäte a najnovšou grafikou Nvidia GeForce GTX 1080.

lenovo-ideacentre-y900

Netradičný herný počítač Lenovo IdeaCentre Y710 Cube, ktorý stavia na výkone a prenosnosti. Kompaktné rozmery v kombinácii so zabudovanou rúčkou hráčom uľahčujú prenášanie v prípade účasti na herných sústredeniach. V tejto prerastenej kocke nájdeme procesory Intel Core 6. generácie, maximálne 32 GB operačnej pamäte a grafickú kartu NVIDIA podľa výberu až do GeForce GTX 1080.

lenovo-desktop-ideacentre-y710-cube

Chýbať nebude ani chuťovka v pohode výkonného All-in-One určeného pre hráčov. Ideacentre AiO Y910 v sebe ukrýva procesor Intel Core generácie Skylake, maximálne 32 GB operačnej pamäte a podľa výberu Nvidia GeForce GTX 1080. Zaujímavé je aj po konštrukčnej stránke. Zadná strana je totiž odnímateľná, čo umožňuje výmenu komponentov ako operačná pamäť, disk, či grafická karta.

30.09.2016

+