MojWindows

Na Microsoft Windows Roadshow 2016 v Žiline zavíta aj technológiami nabitý elektromobil Tesla Model S. Vyskúšať si ho budete môcť aj vy, už v sobotu 30. apríla v Žiline, kde vám ukážeme, čo všetko dokáže. A ak sa na vás usmeje šťastie, budete sa môcť na ňom aj previesť, prípadne si ho aj zašoférovať a pocítiť na vlastnej koži, aké to je byť v Tesle.

Cestujeme do Žiliny na Tesle

Naša redakcia vyráža na prvú tohtoročnú Windows Roadshow 2016  z Bratislavy. Do Žiliny je to z našej redakcie asi 200 km, čo by mala Tesla v mierne stúpajúcom teréne zvládnuť bez akýchkoľvek problémov. Otázka ale znie, aký bude dojazd po príchode do žilinského hotela Holiday Inn?

A tu sú už jednoduché úlohy:

  • Tipnite si, koľko km nám zostane dojazd v Tesle, keď dorazíme pred hotel? Jeden z vás, kto si správne tipne dojazd (alebo bude svojim tipom najbližšie), si bude môcť v sobotu na Tesle zajazdiť a zobrať so sebou aj kamošov.

  • Ak nebudete mať šťastie v tipovaní a chcete si zajazdiť, máte aj druhú šancu. V sobotu na akcii si spravte selfie s autom Tesla a zdieľajte ho na svojom profile na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram) s hashtagom #WindowsRoadshow. Dvaja z vás, ktorí budú mať na konci dňa najviac lajkov získajú možnosť odviesť sa aj so svojimi kamošmi.

Partneri akcie a registrácia

Generálnym partnerom akcie Microsoft Windows Roadshow 2016 je spoločnosť Microsoft. Medzi partnerov, ktorí akciu podporujú, patria O2, Acer, Asus, Business Lease, Creative, Lenovo, MP3.sk, Progamingshop.sk, Samsung, Tatra banka, UVEA Mediklinik Xbox. Tešiť sa tak môžete na veľa zaujímavých produktov. Registrácia na akciu je spustená a je úplne bezplatná. Všetky dôležité informácie o akcii a partneroch, ktorí prídu vystaviť svoje novinky, nájdete na webe www.MojWindows.sk. Bezplatnú registráciu a ďalšie informácie o tejto akcii nájdete na stránke Microsoft Windows Roadshow 2016.

buton-registracia

Pokiaľ Vás zaujíma, ako prebiehala minuloročná akcia v Košiciach, pozrite si našu fotogalériu alebo video.

Za zapožičanie Tesla Mode S85 na Windows Roadshow 2016 ďakujeme spoločnosti Business Lease  

Logo_BL_PMS_same

28.04.2016

+