MojWindows

Chcete sa dozvedieť všetko o mobilnom operátorovi O2 a jeho službách? Tak neváhajte a zavítajte na Microsoft Windows Roadshow 2016 už túto sobotu v Žiline. Modrý mobilný operátor tu bude pripravení zodpovedať vaše otázky a poradiť vám napríklad pri výbere nového smartfónu, výbere služieb, či pri nastavení zariadení, prepojením notebooku s mobilom či USB modemom alebo zálohe dát. Na stánku O2 budú k dispozícii vyškolení pracovníci O2 Guru, ktorí vám radi pomôžu. Pre všetkých zúčastnených si O2 pripravilo aj darčeky a mini súťaže, takže sa máte skutočne na čo tešiť.

o2Guru-900x506

O2 na Microsoft Windows Roadshow ale prinesie aj pohodu v podobe O2 zóny. Oddýchnuť si budete môcť na tuli vakoch, kde sa bude dať zároveň dobiť aj váš mobilný telefón či iné gadgety. To všetko na akcii, kde si budete môcť vyskúšať tie najhorúcejšie novinky zo sveta Microsoftu, notebookov a technológií. Chýbať nebudú ani nové smartfóny s Windowsom 10 Mobile. To všetko a ešte viac nájdete na stánku O2.

lumia

No nielen to. Priamo na akcii môžete nahliadnuť do najpopulárnejšieho elektromobilu súčastnosti, Tesly Model S, ktorá ponúka technológiami nabitý interiér a výkon, ktorý vás doslova zatlačí do sedadiel. To všetko úplne zadarmo. Stačí sa registrovať a prísť už túto sobotu na Microsoft Windows Roadshow. Začíname o 10:00. Nezabudnite sa registrovať.

buton-registracia

26.04.2016

+