MojWindows

Na prvej tohtoročnej Microsoft Windows Roadshow v Žiline nemôže chýbať ani spoločnosť HP, ktorá prinesie svoje prvotriedne kúsky. Už túto sobotu 30.4.2016 v Žiline v hoteli Holiday Inn si budete môcť pozrieť a vyskúšať našlapané novinky. Nezabudnite sa zaregistrovať!

buton-registracia

Hviezdou medzi zariadeniami v stávku spoločnosti HP bude nepochybne HP Spectre 13, ktorý sa honosí titulom najtenší notebook na svete. Okrem svojho extrémne tenkého tela z karbónových vlákien zaujme aj svojim prepracovaným dizajnom, hybridnou batériou a  plnohodnotným procesorom Intel Core i7. To pri takto tenkých zariadeniach rozhodne nebýva zvykom. Prekvapením je aj chladiaci systém, ktorý je hrdým dielom inžinierskej vynaliezavosti. Zaujímavosťou je aj úplne nové logo spoločnosti HP, ktoré bolo použité prvýkrát práve na tejto horúcej novinke.

HP Spectre 13

Prvotriedne 2v1 zariadenie HP Spectre x2 zaujme nádherným tenkým telom z jediného kusu hliníka, dobrým výkonom a modernými technológiami. V tele tabletu na svoju príležitosť čaká procesor Intel Core, ktorý dopĺňa až 8 GB operačnej pamäte a vnútorné úložisko s kapacitou až 512 Gb. Vďaka podsvietenej odpojiteľnej klávesnici sa hravo zmení z notebooku na ľahký tablet. Nechýba podpora dotykového pera, či predná kamera s technológiou Intel RealSense. Zaujímavosťou je praktický stojan z nerezovej ocele zabudovaný do tela tabletu.

HP Spectre x2

Chýbať nebude ani konvertibilný notebook HP Spectre x360 so štýlovým hliníkovým telom. Vybavený je najnovšími procesormi Intel Core, až 16 GB operačnej pamäte a SSD o veľkosti až 512 GB. Vychytávkami sú OLED displej s rozlíšením až 4K, štvorica dopredu smerujúcich reproduktorov spoločnosti Bang & Olufsen a extra široký touchpad pre komfortný zážitok. Obrazovka otočiteľná o 360 stupňov umožňuje hladký prechod medzi viacerými režimami používania.

HP Spectre x360

Nezabúda sa ani na hernú komunitu. Pripravený bude HP Pavilion Gaming, notebook navrhnutý špecificky pre hráčov. Ten sa pýši 15,6 palcovým IPS displejom s voliteľným dotykovým ovládaním, atraktívnym dizajnom, klávesnicou so zeleným podsvietením a technológiou Intel RealSense. Pod kapotou sa nachádzajú procesory Intel Core i5 alebo i7 architektúry Skylake, ktoré sprevádza operačná pamäť do maximálnej veľkosti 16 GB. Grafický výkon v hrách zabezpečuje karta Nvidia GeForce GTX 950M.

HP Pavilion Gaming

A špeciálna chuťovka na záver. HP Star Wars Special Edition, notebook vytvorený pre fanúšikov kultovej záležitosti, ktorou sú Hviezdne Vojny. Celé jeho telo je potlačené motívom „temnej strany“ a rozhodne tak zaujme nejedno oko. Notebook na sebe nesie “škrabance z bitiek”, nápis “Galactic Empire”, ikonického Darth Vadera na zadnej strane krytu, touchpad ladený v dizajne zameriavacieho systému stíhačky X-wing a príslušnosť k temnej strane Sily pripomína aj červené podsvietenie klávesnice. Systém je obohatený o viac ako tisícku fotografií, ktoré mapujú celú históriu filmov Hviezdne Vojny, zvuky, trailery, komiksy, ikony a množstvo exkluzívneho obsahu. Po stránke konfigurácie ponúka procesor Intel i7 generácie Skylake, až 8 GB operačnej pamäte a grafiku NVIDIA GeForce 940mm. Pre fanúšikov a zberateľov je viac než zaujímavým kúskom.

HP Star Wars Special Edition

 

27.04.2016

+