MojWindows

Prvá tohtoročná Microsoft Windows Roadshow sa koná už zajtra – 30. apríla od 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn. Okrem mnohých technologických spoločností sa na vás teší aj slovenské zastúpenie spoločnosti Microsoft, ktorá je generálnym partnerom celej akcie.

buton-registracia

Microsoft prinesie na akciu Windows Roadshow 2016 široké portfólio najnovších produktov, vrátane smartfónov Microsoft Lumia 650 a Lumia 950, hernej konzoly Xbox One alebo kancelárskeho balíka Office 365. Pripravené sú zaujímavé prednášky pod taktovkou štvorice ostrieľaných odborníkov z Microsoftu.

Peter Kmoško si pripravil prezentáciu Microsoft Windows 10 – najčastejšie otázky a odpovede, Marek Fedorov vám povie o herných novinkách pre Xbox One, Robert Meszároš priblíži kancelárske nástroje Office 365 v prednáške Rozdiel je v Office a najnovší prírastok medzi Windows smartfónmi – Microsoft Lumia 650 predstaví Stanislav Rusinko.

Microsoft si taktiež pripravil aj viaceré súťaže, v ktorých môžete vyhrať kancelársky balík Office 365 Home, smartfón Lumia 650 alebo hernú konzolu Xbox One.

Okrem zaujímavých výhier sú pre účastníkov pripravené aj špeciálne zľavy. Priamo na mieste si budú môcť zakúpiť napríklad hernú konzolu Xbox One 1 TB za akciovú cenu 289 EUR. Záujemcovia však musia byť rýchli, pretože k dispozícii bude priamo na mieste iba 20 ks tejto konzoly. Každý účastník si taktiež môže priamo na mieste kúpiť iba 1 kus hernej konzoly Xbox One 1 TB. Ak na Windows Roadshow donesiete svoju starú, ale funkčnú konzolu Xbox 360, môžete ju vymeniť za nový Xbox One 1 TB za cenu iba 239 EUR.

Na Windows Roadshow si môžete zakúpiť nielen konzoly, ale aj príslušenstvo pre Xbox One so zľavou 20% na všetky produkty. Konkrétne akcia platí pre herné ovládače, Microsoft Kinect, slúchadlá a službu Xbox Live! Za akciovú cenu sa budú dať zakúpiť aj hry pre Xbox One, pričom vám zadarmo vyčistíme vaše používané CD/DVD nosiče s hrami. Ak vás už niektorá z hier nebaví, vykúpime ju od vás priamo na Windows Roadshow. Nezabudnite sa zaregistrovať. Vidíme sa zajtra!

29.04.2016

+