MojWindows

Srdečne pozývame všetkých fanúšikov hier, filmov, skutočne dobrého a kvalitného zvuku na jarnú akciu MWR do Žiliny, ktorá sa uskutoční už budúcu sobotu 30. apríla 2016 od 10:00 hod. v hoteli Holiday Inn. Budete mať možnosť vyskúšať si všetky naše najväčšie novinky na vlastnom uchu :).

buton-registracia

Najzaujímavejším lákadlom pre hráčov na tejto akcii bude bezpochyby najnovšia pro-gamingová séria produktov Sound BlasterX, ktorá pozostáva z rôznych druhov herných slúchadiel, nakoľko každý model je špecifický svojím prevedením a vlastnosťami. Sériu Sound BlasterX reprezentujú hráčske slúchadlá s mikrofónom Sound BlasterX H3, Sound BlasterX H5 a najvýkonnejšie 7.1 HD hráčske slúchadlá s priestorovým zvukom Sound BlasterX H7. Nová séria BlasterX pozostáva aj z prvých hráčských in-ear slúchadiel (slúchadiel do uší) spoločnosti Creative, a to Sound BlasterX P5 a taktiež z externej prenosnej 7.1 HD zvukovej karty a slúchadlového zosilňovača v jednom – Sound BlasterX G5.

Product_BlasterX_H7

Naším čerstvým prírastkom do rodiny Sound BlasterX je prenosná 7.1 zvuková USB karta so slúchadlovým zosilňovačom Sound BlasterX G1, ktorej veľkosť nezodpovedá množstvu funkcií, ktorými karta disponuje, čím vás určite ohromí.

Čo by to bola akcia bez silného zvuku s prívlastkom ROAR (v preklade Rev). Áno, budete si môcť tiež vyskúšať prenosný Bluetooth reproduktor Sound Blaster Roar PRO, ktorý prvýkrát uzrel svetlo sveta v Januári na výstave CES v Las Vegas. Ak by ste potrebovali nahlas zarevať, tak je tu pre vás kompatibilné príslušenstvo iRoar Mic (mikrofón), ktorý vám to po spárovaní s reproduktorom Sound Blaster ROAR PRO jednoducho a rýchlo umožní.

Product_SB-Roar-Pro_Angle_2

Bezdrôtové slúchadlá Creative Outlier sú vynikajúcimi slúchadlami s množstvom v skutku užitočných funkcií (Bluetooth, NFC, microSD slot, 3.5mm jack) od jednoduchého spárovania, cez ovládanie, až po veľmi komfortné nosenie, vďaka jemným náušníkom.

Product_Outlier

Prinesieme mnoho ďalších skvelých a užitočných produktov, s ktorými sa na vás budeme tešiť.

buton-registracia

Prvá tohtoročná Microsoft Windows Roadshow sa koná už 30. apríla o 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn. Na nej si budete môcť vyskúšať množstvo hardvérových, ale aj softvérových noviniek. Registrácia a vstup je zadarmo.

25.04.2016

+