MojWindows

Spoločnosť Lenovo pozýva všetkých záujemcov o produkty so systémom Windows na tohtoročnú Microsoft Windows Roadshow, ktorá sa uskutoční 30. apríla v Žiline. Získate tak jedinečnú možnosť obzrieť a vyskúšať si horúce novinky. Rovnako tak sa o produktoch značky Lenovo dozviete čokoľvek, čo Vás zaujíma.

buton-registracia

Registrácia a vstup na Microsoft Windows Roadshow 2016 je úplne bezplatná. Preto neváhajte a registrujte sa už dnes. Spoločnosť Lenovo a tím MojWindows sa na Vás teší. Vidíme sa 30. apríla od 10:00 v žilinskom hoteli Holiday Inn.

Tešiť sa môžete na záplavu hardvérových noviniek, medzi ktorými nebudú chýbať živé legendy a majstri v premene – Lenovo Yoga 900s a Yoga 900. Tenké a ľahké konvertibilné notebooky ponúkajú vysoký výkon, špičkovú dotykovú obrazovku a výbornú výdrž. Vytvorené sú s maximálnym citom pre detail, čo dokazuje aj prepracovaný 360-stupňový pánt, inšpirovaný remienkom hodiniek.

1

Produkty série Y sú určené pre hráčov a ľudí, ktorí jednoducho milujú hry a to bez kompromisov. Pripravený je preto notebook Lenovo IdeaPad Y700. Okrem nadupaného výkonu, hráčom ulahodí aj svojim vzhľadom a do červena podsvietenou klávesnicou.

2

Čaká na Vás aj pracovný hybrid Lenovo Miix 700 s Full HD+ obrazovkou, ktorá je pomocou stojanu nastaviteľná do polôh v rozsahu 150 stupňov. Vybavený je odnímateľnou klávesnicou, procesorom Intel Core M, SSD diskom, dvojicou kamier s rozlíšením 5 Mpx a podporou technológie Intel RealSense.

3

Chýbať nebudú ani najnovšie prírastky do portfólia X1, ktoré boli na Slovenku predstavené len nedávno. Ultraštíhly, ultraľahký, ultraodolný a výkonný ThinkPad X1 Carbon je majstrovským dielom inovatívneho konštruktérstva. Kombinuje výkonné technológie a moderné materiály, aby mohol prinášať špičkový podnikový výkon v ľahkom a prenosnom vyhotovení.

4

ThinkPad X1 Yoga je hybridný počítač, ktorý reflektuje náročné požiadavky na výkon. Okrem nízkej váhy,vysokého výkonu a výborného spracovania, zaujme aj klávesnicou Lift and Lock,ktorá v režime tabletu vtiahne klávesnicu a dokovateľným nabíjateľným dotykovým perom.

21.04.2016

+