Easy Setting Box

Publikované 06.02.2018 Napísal v kategórii Aplikácie a 995 Views

Samsung pre svoje monitory ponúka aplikáciu Easy Setting Box, uľahčí rozdelenie pracovnej plochy | Aplikácie

Samsung sa dlhodobo venuje segmentu monitorov, kde sa okrem prípravy nových modelov aktívne venuje aj softvérovej otázke s cieľom majiteľom čo najviac uľahčiť ich používanie. Práve vďaka tomu mala pred časom vzniknúť aj aplikácia s názvom Easy Setting Box.

Tá príde vhod hlavne majiteľom monitorov s väčšou zobrazovacou plochou, ktorú môžu využívať na prácu hneď s niekoľkými oknami aplikácií. Aplikáciauľahčuje práve rozdelenie pracovnej plochy na viacero menších, do ktorých je možné jednoduchšie umiestňovať jednotlivé okná a programy.

Samsung pri aplikácií Easy Setting Box uvádza, že stačí len párkrát kliknúť na požadované okná a vybrať si, v akom sektore budú nastavené. Užívateľ si zároveň môže vo vybranom rozložení ľubovoľne nastaviť veľkosť okien podľa potreby pomocou jednoduchého nastavovacieho poľa.

Zoznam podporovaných monitorov je k dispozícii na oficiálnej stránke www.samsung.com.

Postup inštalácie je jednoduchý

1) Aplikáciu si stačí stiahnuť zo stránky https://displaysolutions.samsung.com/solutions/monitor-solution/easy-setting-box. Inštalátor sa nachádza na spodku v sekcii „Resources“.

2) Nainštalovať ju a následne reštartovať počítač

3) Po reštarte sa aplikácia spustí automaticky

4) Užívateľ si už len vyberie schému, ktorú potrebuje. Pokiaľ používa viacero monitorov, je možné rozdielne nastaviť všetky.

TIP:Samsung S34E790C: RECENZIA ultra-širokého 34″ LED zahnutého monitora

Zdroj: TS

Tagy : , ,