MojWindows

Aplikácia Pošta vo Windows 10 by sa už čoskoro mala dočkať novej verzie, ktorá prinesie také novinky ako dynamická podpora pre tmavý režim či jednoduchšie prepínanie medzi používateľskými kontami. Novinky sú momentálne testované s používateľmi zapojenými do programu Windows Insider.

Najvýraznejšou zmenou v rozhraní sú podľa všetkého okrúhle prepínače umiestnené v lište na ľavej ľavej strane aplikácie, prostredníctvom ktorých je jednoduchým kliknutím možné zmeniť aktuálne používané e-mailové konto. Cez lištu bude taktiež možné pristupovať k aplikáciám Kalendár, Ľudia a Microsoft To-Do.

Aplikácia Pošta navyše bude od novej verzie dynamicky reagovať na predvolený farebný režim systému. Ak teda používate tmavú schému, Pošta sa tomu automaticky prispôsobí a taktiež sa plne prepne do tmavého režim. Rovnako tak sa prispôsobí aj svetlému systémovému režimu.

V prípade, že by sa niekomu obsah e-mailov čítal na tmavom pozadí ťažko, v ponuke s akciami sa nachádza tlačidlo pre prepínanie medzi tmavým a svetlým pozadím.

24.01.2019
Zdroj: Neowin

+