MojWindows

Prvé kolo tohtoročnej ankety NAY Windows Roka 2018 dorazilo do pomyselnej cieľovej rovinky, štvorica finalistov je známa a šťastní výhercovia z radu hlasujúcich vyžrebovaní. Nič tak nebráni tomu, aby sme mohli oficiálne odštartovať kolo druhé.

Hlasovanie je spustené na stránke ankety windowsroka.sk a zapojiť sa môžete až do 15. septembra 2018, kedy dôjde k ukončeniu aktuálneho kola.

Koncept naďalej zostáva rovnaký – v každej zo štyroch kategórií sa vyberá jedno zariadenie, ktoré podľa vás predstavuje to najlepšie, čo spomedzi ostatných vo vašich očiach jasne vyčnieva.

Pokiaľ niektorý z produktov zaradených do hlasovania nepoznáte, stačí vám počkať na predstavenie danej kategórie, ktoré bude prebiehať každý týždeň počas aktuálneho kola ankety na webe mojwindows.sk.  

Anketa NAY Windows Roka 2018 má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Windows zariadení, ktoré sa dostali a dostanú na slovenský trh v tomto roku.

Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími zariadeniami s operačným systémom Windows, ako aj s najzaujímavejšími technologickými vychytávkami, ktoré majú potenciál do sveta IT priniesť niečo skutočne netradičné.

Odovzdaním svojho hlasu nielenže pomôžete vybrať atraktívny produkt, no zároveň sa po ukončení druhého kola zapojíte do zlosovania o vecné ceny. Súčasne budete zaradení do finálneho zlosovania, ktoré prebehne po ukončení celej ankety a kde môžete vyhrať hodnotné ceny ako je napríklad konzola Xbox One. Pokiaľ ste hlasovali v predošlom kole, zapojiť sa samozrejme môžete opakovane v tomto, ako aj ďalších kolách.

Okrem toho, stále máte možnosť zvýšiť svoju šancu na výhru. Pozvaním aspoň 5 priateľov do ankety ste automaticky zaradení do žrebovania o kancelársky balík Office 365 Personal.

Bližšie podrobnosti, ako aj samotné hlasovanie nájdete na webovej stránke windowsroka.sk.

 • Maroš Kuric

  Chcel som sa zapojiť do ďalšieho kola a vyhodilo mi chybu, že z mojej mailovej adresy už bolo hlasované, pritom som zatiaľ hlasoval iba v 1. Kole 🙂

  • Miroslav Mudroň

   Vďaka za upozornenie, riešime to 🙂

  • Miroslav Mudron

   Už by to všetko malo byť v poriadku, za problémy sa ospravedľňujem.

   • Maroš Kuric

    Ďakujem, v pohode stáva sa 🙂

 • Jarek Hurych

  Soutěžit nemohou lidé z České republiky ?

  • Miroslav Mudroň

   Pozdravujem, nemal by to byť problém, no radšej overím. Dám vedieť zajtra.

  • Miroslav Mudroň

   Tak zapojiť sa môžete, bez problémov.

   • Jarek Hurych

    Dobrý den.
    .
    Bydlím ve Zlíně a to je ten problém .

    • Miroslav Mudroň

     Pekný deň,

     ak dobre rozumiem problému, tak pri hlasovaní nemôžete zadať správnu adresu. Vyberte tam Žilinu, ja si vás poznačím. V prípade výhry každého výhercu kontajtujem individuálne mailom, kde žiadam o kontaktné údaje pre kuriérsku službu, aby výhra korektne dorazila. Ak ide o iný problém, napíšte mi na miroslav@mojwindows.sk a situáciu vyriešime, dúfam k vašej spokojnosti.

+