MojWindows
Peter Molnár 21.05.2014

Operačný systém Windows Phone 8.1 je tu už s nami vyše mesiaca. Pred pár dňami vyšla prvá aktualizácia pre tých, ktorí sú v programe Preview for Developers a používajú WP 8.1. Pokiaľ používate najnovší OS, mali by ste byť na verzii 8.10.12359.845 a táto aktualizácia by vás mala posunúť na verziu 8.10.12382.878.

Postup

Pokiaľ máte záujem o túto aktualizáciu, stačí ak pôjdete do menu nastavenia -> aktualizácia telefónu -> skontrolovať aktualizáciu (settings > phone update > check for update) a hurá na novú verziu. Ak nevidíte aktualizáciu, skontrolujte si v mobilnom zariadení, či máte stále nainštalovanú aplikáciu Preview for Developer a máte všetko v poriadku aj na vašom Microsoft konte. Inštalácia chvílu trvá, ale nie je to nič čo by sa nedalo vydržať

V novej verzií sa môžete v prvom rade tešiť na väčšiu výdrž batérie a mnoho opravených nedostatkov. Následne po aktualizácií systému by mali nabehnúť aj aktualizácie aplikácií. Treba im dať len trochu času, kým sa všetky do jednej nenainštalujú.

install

zdroj: wpcentral

21.05.2014
  • Tomas

    ten spravca suborov bude dostupny az v normalnej 8.1 ? … Btw po najnovsej aktualizacii teda tejto co pisete pocitujem razantne zvysenie teploty baterky. Co v pripade klasickej dev 8.1 nebolo.

  • Peter Molnár

    Spravca suborov by mal prijst v 2 aktualizacii v lete. Teplota baterky moze byt vyssia z dovodu viacerych procesov pustenych naraz. Microsoft zrejme pridal procesy navyse.

+