Spring Creators Update

Publikované 04.02.2018 Napísal v kategórii Windows 10 a 665 Views

Pravdepodobne unikol oficiálny názov aktualizácie „Redstone 4“ | Windows 10

Pripravovanú veľkú aktualizáciu, ktorá má k používateľom doraziť na jar, zatiaľ poznáme len pod interným označením „Redstone 4“, nakoľko Microsoft si jej názov aj presný termín vydania zatiaľ necháva pre seba.

Avšak najnovšie informácie zverejnené v rámci úloh pre členov programu Windows Insider, podľa všetkého prezradili názov, pod ktorým bude aktualizácia distribuovaná. Pokiaľ by ste čakali, že sa dočkáme niečoho kreatívneho, budete sklamaní. V popise sa uvádzalo, že Windows Defender Application Guard dostane v aktualizácii „Spring Creators Update“ vylepšenia pre ochranu pri používaní virtualizačnej technológie Hyper-V.

Microsoft tak pravdepodobne chce naďalej zdôrazňovať svoje zameranie na tvorcov obsahu, napriek tomu, že doteraz prezentované novinky z pripravovanej aktualizácie nie sú tejto povahy. Pokiaľ skutočne siahne po tomto názve, pôjde už o tretiu veľkú aktualizáciu, ktorá vo svojom názve nesie „Creators Update“, čo pre používateľov v konečnom dôsledku môže byť mätúce. Niektorý sa však na „kreativite“ pri voľbe mien dobre zabávajú.

Samozrejme, že to zatiaľ nie je oficiálne a stále môže dôjsť k zmene, prípadne ísť o omyl ako sa stalo aj v prípade označenia Autumn Creators Update, no medzičasom bol text upravený a namiesto „Spring Creators Update“ uvádza len „aktualizácia R4“.

Zdroj: Richard Hay, WZor

Tagy : , ,

 • Andromatic

  Oficiálný názov je Redstone 4, NAZÝVANÝ spring creators update…

  • Miroslav Mudroň

   No práve naopak interný nazov Redstone 4, a ten pre spotrebiteľa by mal byť Spring Creators Update.

   • Miroslav Mudroň

    Ono má jedna veľká aktualizácia v podstate štvoro označení – interné (Redstone 4), spotrebiteľské (Spring Creators Update), verziu (1803) a ešte aj zostavu (aktuálne 17083.1000).

    • Andromatic

     Ale oficiálny je Redstone 4, spotrebiteľský zasa Spring…..