Fallout

Publikované 30.09.2017 Napísal v kategórii Hry a 1611 Views

Kultový Fallout, ktorý odštartoval postapokalyptickú sériu, je do nedele rána dostupný zadarmo | Hry

Hry postapokalyptickej série Fallout pozná väčšina dnešných hráčov, no skôr len staršie ročníky si pamätajú na to, ako to celé pred 20 rokmi, 30.septembra 1997, začalo uvedením dvojrozmerného RPG titulu Fallout s ťahovými bojmi, skvelým príbehom a nezabudnuteľnou atmosférou. Napriek tomu, že od vydania uplynuli už dve desaťročia, Fallout sa aj dnes pravidelne dostáva do rebríčka najlepších RPG hier a mnohí ho považujú za priekopníka tohto žánru. A hoci grafickým spracovaním dnes už určite nezaujme, stále má špeciálne miesto v srdci mnohých hráčov.

Pri oslavách 20. výročia je pôvodný titul možné získať úplne bezplatne. Pokiaľ máte záujem, získať ho môžete exkluzívne cez službu Steam, kde si ho pridáte do svojej hernej knižnice. Ponuka je časovo veľmi limitovaná, stihnúť to musíte do zajtra, nedele 1.10., konkrétne do 9. hodiny rannej. Vo vašej hernej knižnici ale zostane natrvalo a chýbať by tam rozhodne nemal.

Tagy : , ,

 • tomas

  Jedna z najlepších hier. Skoda že už nevyrabaju v style fallout1,2 ale všetko sa to snazi prechádzať na 3D. Tahova rpg tu chyba. A je vhodná aj na mobil.

  • Maroš Kuric

   Keby sa našli šikovný vývojáry a požiadali by o súhlas tvorcov hry tak by v pohode mohla vzniknúť UWP aplikácia 🙂

   • Miroslav Mudroň

    No len, či by to neskĺzlo zase do sveta mikrotransakcí 🙂

    • Maroš Kuric

     To je tiež pravda 🙂 ale keby nie tak by to bola fajn hra pre nový windows core OS ak im to vyjde 🙂 dokonca aj teraz by to smartfóny v pohode utiahli takže nejaký potenciál by to malo 🙂