ReCore

Publikované 31.08.2017 Napísal v kategórii Hry a 756 Views

ReCore Definitive Edition je konečne dostupná pre existujúcich majiteľov aj nových hráčov | Hry

Hra ReCore Definitive Edition je už dostupná pre platformy Xbox One, Windows 10 a program Xbox Game Pass. Táto edícia je výsledkom zapracovania spätnej väzby od fanúšikov, ako vylepšiť a rozšíriť hru, ktorú majú radi.

Definitive Edition prináša vylepšenú grafiku (vyššie rozlíšenia a podporu HDR), úplne nové dobrodružstvo Eye of Obsidian, nové módy zbraní pre hrdinku Joule, nové vybavenie pre všetkých Corebotov, viac rôznorodých nepriateľov, netrpezlivo očakávaný „tank“ T8-NK Corebot a ďalšie vylepšenia hrateľnosti.

Tieto rozšírenia stavajú na základoch ReCore, plnohodnotnej hry, ktorá ponúka 12 hodín akcie a strhujúceho príbehu, rozsiahleho a dynamického sveta na objavovanie a znovuhrateľnosť so zbieraním a upravovaním Corebotov.

Hráči si môžu zakúpiť Definitive Edition digitálne alebo u obľúbeného predajcu za 19,99€ alebo zahrať v rámci programu Xbox Game Pass. Existujúci majitelia ReCore získajú dobrodružstvo Eye of Obsidian, tank T8-NK, a ďalšie vylepšenia prostredníctvom bezplatnej aktualizácie.

Zaujímavé je, že hra ReCore Definitive Edition sa pre predplatiteľov služby Xbox Game Pass objavila na stiahnutie aj v obchode Windows Store na počítačoch s Windows 10. Táto skutočnosť môže naznačovať, že hry, ktoré spadajú do iniciatívy Xbox Play Anywhere si zachovajú svoje možnosti a cez jednotné predplatné Xbox Game Pass tak používateľ získa možnosť hrať ich jednak na konzole Xbox One, ale aj na počítači.

Tagy : , ,