LaserJet

Publikované 18.05.2017 Napísal v kategórii Tlačiarne a 740 Views

HP predstavuje vylepšené portfólio tlačiarní LaserJet radu 600 | Tlačiarne

Podobne ako aj ostatní technologickí giganti, aj spoločnosť HP má prsty vo viacerých oblastiach, kam spadá aj tlačiarenský segment. Počas tohto týždňa tak predstavila nové tlačiarne LaserJet Enterprise radu 600, ktoré majú vynikať „najkomplexnejším zabezpečením na trhu„. HP to uvádza na základe prieskumu so zameraním na bezpečnostné prvky konkurenčných tlačiarní rovnakej triedy zverejnených v roku 2016. Iba jej produkty majú poskytovať ponúkať kombináciu bezpečnostných prostriedkov, ktoré dokážu sledovať, detekovať a automaticky zabrániť útokom a po reštartovaní overiť integritu softvéru.

Tlačiarne radu 600 sú vybavené pokročilými bezpečnostnými prvkami tak, aby znižovali bezpečnostné riziká na minimum, chránili pred kyberútokmi a uľahčili dodržiavanie firemných pravidiel. Tieto zariadenia majú schopnosť „samoopravy“, v prípade útoku alebo akejkoľvek anomálie sa totiž samé reštartujú. Medzi ďalšími prvkami nechýba vstavané šifrovanie pre ochranu dát uložených na pevnom disku, zabezpečené mazanie pre bezpečné a úplné odstránenie citlivých informácií a schopnosť zablokovať porty a protokoly pre zabránenie neoprávneného prístupu. Určené sú tak primárne pre nasadenie vo firemnej sfére, kde je potrebná maximálna možná úroveň bezpečnosti.

Zákazníci môžu pri nových zariadeniach používať aj moderné užívateľské rozhranie podobné tabletu, ktoré spoločnosť nedávno predstavila pri tlačiarňach HP A3 LaserJet. Nové prvky tohto rozhrania zahŕňajú centrum správ, vylepšené náhľady dokumentov, pokročilé možnosti prispôsobenia, centralizované kontakty a nové aplikácie navrhnuté pre zefektívnenie podnikových procesov. Multifunkčné tlačiarne radu 600 pritom zahŕňajúce čiernobiele i farebné, jednoúčelové aj multifunkčné zariadenia schopné tlačiť od 47 po 71 strán za minútu (A4).

M681z_detail_keyboard

Rad 600 má zdokonalené možnosti WorkFlow, s ktorým pracovníci ľahko naskenujú každý dokument. Zaistí najmä spoľahlivú manipuláciu s papierom, kde dokáže automaticky odhaliť potenciálne chyby pri podávaní predlôh a zjednoduší skenovanie dokumentov všetkých typov. Multifunkčné tlačiarne radu 600 sú vybavené novou technológiou JetIntelligence, vyvinutou tak, aby pomohla zákazníkom šetriť peniaze a čas a zároveň zmenšovala uhlíkovú stopu a šetrila energiu. Opäť ide o veci, ktoré sú atraktívne hlavne pre spoločnosti, kde dochádza k tlači veľkých objemov.

Predstavené novinky sú už dostupné u predajcov aj na našom trhu. 

HP_M682z_right_hci_paper

Tagy : , , ,